Milí návštevníci, často dostávame otázku, či sa u nás dá fotiť s tigrami. Mnohí si určite pamätáte takúto možnosť z minulosti s našou tigricou Bublinkou - nakoľko nám však naša dáma dospela a zmenila sa jej aj povaha, musíme rešpektovať, že fotenie s ňou ďalej nie je možné. Naďalej ju však uvidíte v celej jej kráse pri Vašej návšteve. Fotenie s našim najmladším tigríkom bude možné v mesiaci AUGUST - o presnom termíne budeme informovať na našich stránkach. 
Ďakujeme za pochopenie.

Milí priatelia Oázy, po všetkých zvedavých otázkach z Vašej strany ohľadom mláďat Vám s nesmiernou radosťou predstavujeme náš prírastok, maličkú tigricu - Mayu. Na svet ju priviedla 1. mája 2017 jej hrdá mamička, prvorodička - Luna, oteckom sa po druhý raz stal Hanny.

V prvom rade by sme chceli srdečne poďakovať všetkým dobrovoľníkom, ktorí priložili svoje šikovné ruky k dielu a vytvorili tak krásne spríjemnenie Dňa Detí a oslavy našich tigríkov!!!

Milí návštevníci a fanúšikovia Oázy,
srdečne Vás pozývame osláviť Medzinárodný Deň Detí v Oáze spolu s našimi tigríkmi. V sobotu 03.06.2017 v čase 12:00 - 17:00 sa Oáza sibírskeho tigra zmení na Oázu pre deti. Naše šikovné dievčatá zmenia tváričky všetkých detí na tigríčatá. Môžete nám nakresliť zvieratká, najväčšie umelecké diela nájdete na...

Milí návštevnici, podporovatelia s veľkým zármutkom a bolesťou v srdci Vám musíme oznámiť, že nečakane sa za dúhový most pobrala naša jediná nepasikáva obyvateľka, kráľovná nášho Sultána levica Sofia. Odpočívaj v pokoji kráľovná, zostaneš navždy v našich srdiach R.I.P.

Ako je to so šľahačkou a syrom ? Náklonnosť tigríkov ku šľahačke sa líši, niektorí ju priam milujú. Šľahačka musí byť pravá, smotanová, bez pridaných rastlinných tukov. Tak ako šľahačka, aj tavený syr patrí medzi obľúbené pochúťky našich tigríkov.
Najobľúbenejší druh si môžete pozrieť na obrázku.

Pomôcť tigríkom môžete aj formou vecí na rozširovanie a obnovu výbehov ako napr. palety, štrk, dosky, piesok, zemina, stromčeky, trávové semená , cement, drevo - guľatina s Ø min. 15cm, kamene, farby, laná prípadne iný, nepoužitý stavebný materiál.

Oznam

19.04.2017

Hľadáme šikovného záujemcu na spracovanie mäsa pre tigre. Pre viac informácií, prosím, kontaktujte majiteľku projektu 0905 423 846.

Milí návštevníci, s bolesťou v srdci Vám oznamujeme, že 15.03.2017 skoro ráno, naposledy vydýchla naša babička a bojovníčka, Markíza. Silná tigrica, ktorá prežila aj tie najťažšie skúšky osudu, keď bola spolu s ďalšími tigríkmi otrávená a ako jediná vyhrala tento krutý boj. Dobojovala krásnych 19 rokov a 8 mesiacov. Bola to starostlivá a hrdá...