Milí návštevníci, často dostávame otázku, či sa u nás dá fotiť s tigrami. Mnohí si určite pamätáte takúto možnosť z minulosti s našou tigricou Bublinkou - nakoľko nám však naša dáma dospela a zmenila sa jej aj povaha, musíme rešpektovať, že fotenie s ňou ďalej nie je možné. Naďalej ju však uvidíte v celej jej kráse pri Vašej návšteve. Fotenie s našim najmladším tigríkom Mayou je možné od 19.08.2017. 
Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu.

naše otváracie hodiny prechádzajú na zvyčajný režim počas roka - Oázu môžete prísť navštíviť počas víkendov, sviatkov a školských prázdnin.

Navštívili ste už Oázu a máte peknú či vtipnú fotku - "selfie" s tigríkmi a chcete byť na našej stránke? Pošlite nám jednu peknú fotku na náš mail oaza.sibirskehotigra.official@gmail.com a vytvorte spolu s nami spomienkový album návštev pre Vás - návštevníkov. Spolu s fotkou do mailu napíšte Vaše krstné meno/ prezývku a dátum návštevy (rok/mesiac)....

Milí priatelia Oázy, po všetkých zvedavých otázkach z Vašej strany ohľadom mláďat Vám s nesmiernou radosťou predstavujeme náš prírastok, maličkú tigricu - Mayu. Na svet ju priviedla 1. mája 2017 jej hrdá mamička, prvorodička - Luna, oteckom sa po druhý raz stal Hanny.

V prvom rade by sme chceli srdečne poďakovať všetkým dobrovoľníkom, ktorí priložili svoje šikovné ruky k dielu a vytvorili tak krásne spríjemnenie Dňa Detí a oslavy našich tigríkov!!!

Milí návštevníci a fanúšikovia Oázy,
srdečne Vás pozývame osláviť Medzinárodný Deň Detí v Oáze spolu s našimi tigríkmi. V sobotu 03.06.2017 v čase 12:00 - 17:00 sa Oáza sibírskeho tigra zmení na Oázu pre deti. Naše šikovné dievčatá zmenia tváričky všetkých detí na tigríčatá. Môžete nám nakresliť zvieratká, najväčšie umelecké diela nájdete na...

Milí návštevnici, podporovatelia s veľkým zármutkom a bolesťou v srdci Vám musíme oznámiť, že nečakane sa za dúhový most pobrala naša jediná nepasikáva obyvateľka, kráľovná nášho Sultána levica Sofia. Odpočívaj v pokoji kráľovná, zostaneš navždy v našich srdiach R.I.P.

Pomôcť tigríkom môžete aj formou vecí na rozširovanie a obnovu výbehov ako napr. palety, štrk, dosky, piesok, zemina, stromčeky, trávové semená , cement, drevo - guľatina s Ø min. 15cm, kamene, farby, laná prípadne iný, nepoužitý stavebný materiál.

Oznam

19.04.2017

Hľadáme šikovného záujemcu na spracovanie mäsa pre tigre. Pre viac informácií, prosím, kontaktujte majiteľku projektu 0905 423 846.