Milí návštevníci, často dostávame otázku, či sa u nás dá fotiť s tigrami. Mnohí si určite pamätáte takúto možnosť z minulosti s našou tigricou Bublinkou - nakoľko nám však naša dáma dospela a zmenila sa jej aj povaha, musíme rešpektovať, že fotenie s ňou ďalej nie je možné. Naďalej ju však uvidíte v celej jej kráse pri Vašej návšteve. Fotenie s tigríkom bude možné v prípade mláďat - o čom budeme informovať na našich stránkach. Momentálne mláďatká nemáme.                                                                      Ďakujeme za pochopenie.

2% z dane

Vážení návštevníci, toto je jedinečná možnosť ako podporiť tIgríky v Oáze bez vplyvu na Váš osobný rozpočet. Prosím darujte 2% s Vami zaplatených daní pre ďalší rozvoj Oázy Sibírskeho tigra. Príjemcom, ktorý reprezentuje našu oázu je Občianske združenie SIBÍRSKE TIGRE, IČO: 42175879.

Bližšie informácie nájdete v sekcii podporte nás.


OZNAM

Hľadáme šikovného záujemcu na spracovanie mäsa pre tigre. Pre viac informácií, prosím, kontaktujte majiteľku projektu 0905 423 846.

MATERIÁLNA PODPORA

Pomôcť tigríkom môžete aj formou vecí na rozširovanie a obnovu výbehov ako napr. palety, štrk, dosky, piesok, zemina, stromčeky, trávové semená , cement, drevo - guľatina s Ø min. 15cm, kamene, farby, laná prípadne iný, nepoužitý stavebný materiál.

   

Milí návštevníci, s bolesťou v srdci Vám oznamujeme, že 15.03.2017 skoro ráno, naposledy vydýchla naša babička a bojovníčka, Markíza. Silná tigrica, ktorá prežila aj tie najťažšie skúšky osudu, keď bola spolu s ďalšími tigríkmi otrávená a ako jediná vyhrala tento krutý boj. Dobojovala krásnych 19 rokov a 8 mesiacov. Bola to starostlivá a hrdá mamina, tigrica s úžasnou povahou a najkrajšími očami.

Makinka....oddychuj v pokoji, tam, za dúhovým mostom....