Krstní rodičia

Je čestná funkcia, viac-menej sa dá povedať , že za lásku k tigríkom, ktorá prakticky znamená určité zásluhy, dlhodobú pomoc a väčšinou i bezsenné noci. Môžete dostať ponuku stať sa "krstným", spravidla vo chvíli kedy sú vyberané mená pre nové mláďatá. Pokiaľ prijmete a naozaj máte pásiky v srdci je to záväzok na celý život. Oficiálne Vám nedáva žiadne práva a ešte za to zaplatíte najtvrdším platidlom, ktorým sú "pot, krv a slzy" (obyčajnými peniazmi platíte tiež, ale to v tomto prípade môžete len ťažko porovnávať). Prijali ste záväzok pomáhať a trápiť sa riešením problémov tak ako postupne prichádzajú, podobne ako u ľudského dieťaťa. Vašim sudcom, či to robíte dobre alebo zle, je potom už iba Vaše vlastné svedomie.

Adoptívni rodičia

Adoptívnymi rodičmi sa môžete stať zo dňa na deň, je to forma pomoci, ktorú môže zvoliť človek s dobrým srdcom iba pár minút potom čo prvý krát navštívil Oázu. Formou finančného príspevku získate spravidla na dobu jedného roku, právo byť adoptívnym rodičom zvoleného tigríka, okrem, dobrého pocitu, že ste pomohli týmto úžasným zvieratám máte zaručené určité privilégia v porovnaní s bežnými návštevníkmi. Veľmi si vážime všetkých, ktorí sú ochotní týmto spôsobom tigríkom pomôcť. ( V dnešnom svete im ide naozaj "o život" a každá snaha o ich záchranu je významná). 

Na záver:  Obidva druhy rodičovstva sa navzájom nevylučujú, ťažké ľudské prípady "pásik positive" sa môžu postupom času zabývať v oboch kategóriách a to už potom má na ich ďalší život zásadný vplyv. 

Oáza sibírskeho tigra
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky