Deti si užili slnečný deň s tigríkmi

05.06.2017

V prvom rade by sme chceli srdečne poďakovať všetkým dobrovoľníkom, ktorí priložili svoje šikovné ruky k dielu a vytvorili tak krásne spríjemnenie Dňa Detí a oslavy našich tigríkov!!!

Detské obrázky tigrov a levov, ktoré mali deti možnosť vymaľovať podľa svojich predstáv, mali taký úspech, že originály obrázkov putovali s detičkami domov. Tie, ktoré sme stihli aspoň odfotiť nájdete v galérii.

Detské tváričky sme zmenili na tigríčatá a našli sme aj pár odvážnych dospelých, ktorí ukázali svojho detského ducha a pridali sa k pásikavým deťom. Spolu s ošetrovateľmi sme odovzdali našim oslávencom prekvapenie v podobe loptičiek, ktoré hneď aj otestovali v bazénoch a mohli ste vidieť časť Oázy, ktorá nie je bežne viditeľná.

Ďakujeme všetkým návštevníkom za návštevu a podporu a tým, ktorí nemali možnosť užiť si Deň Detí v Oázy prinášame aspoň krásne momenty na fotkách/videách.

(Poďakovanie patrí - pani majiteľke Yvetke a dobrovoľníkom - Mirka, Gabi, Irenka, Janica, Marek, Iri, Vierka, na tváričky kreslili Macka + Miška + Lenka a Miška + Linduška)