Vianočné prianie

23.12.2018

Milí fanúšikovia a priaznivci tigríkov,

všetci obyvatelia (dvoj aj štvornohí) Vám chceme zo ❤ popriať krásne, pokojné a šťastné vianočné sviatky. Prežite tieto dni v kľude a spokojnosti so svojou rodinou a svojimi najmilšími. Pripomeňme si, že Vianoce nie sú o daroch a materiálnych veciach, či o jedle. Vianoce sú o láske a čase strávenom s ľuďmi, ktorých milujeme, sú o pomoci, pokore a ochote voči všetkým, ktorí pomoc potrebujú a je jedno či ide o ľudí alebo zvieratá. Pomôžme ak na to máme príležitosť a nám sa to 2x vráti. Nehnevajte sa na predavačku či kuriéra, aj to sú ľudia, čo majú právo na chybu a už by boli tiež najradšej doma. Usmejte sa ak môžte a poprajte im pekný deň, aby to ešte do konca "šichty" vydržali. Nie, nie sme tu len my, čo sa práve rozčuľujeme kvôli úplne nepodstatnej materiálnej veci.

Pošlite podporu zvieratkám, ktoré si samé nepomôžu alebo prichýľte nejaké domov, nedostanete za to nič materiálne naspäť, dostanete však oveľa viac - lásku a vďačnosť, na ktorú akosi zabúdame. Čim je to, že zvieratá prejavia oveľa viac vďačnosti a ľudia sú voči sebe ako "zvery" ?

Sadnime si počas večere spolu a rozprávajme sa, bez telefónov a socialnych sietí. Urobme si "sociálnu sieť" pri stole spoločne, nenechajte ľudí na Vianoce samých a venujte im pozornosť. Zabudnite na stres, hádky a naháňanie sa za nepodstatnými vecami, naopak, užite si spoločnosť rodiny, lebo na tom skutočne záleží, žiaľ, pravé čaro Vianoc sa vytráca niekam preč. Nenechajme si to čaro odísť...

Spoločne Vám prajeme pásikavé, šťastné a veselé Vianoce ! ❤🎄🎁🐯🐾

Amurkovi Ježiško nadelil trošku radosti už dnes 😉