Pomôcť tigríkom môžete aj formou vecí na rozširovanie a obnovu výbehov ako napr. palety, štrk, dosky, piesok, zemina, stromčeky, trávové semená , cement, drevo - guľatina s Ø min. 15cm, kamene, farby, laná prípadne iný, nepoužitý stavebný materiál.

Každodenná starostlivosť o tigríky a zabezpečenie prevádzky Oázy je finančne aj časovo veľmi náročná. Finančné prostriedky na prevádzku OÁZY sú takmer výhradne získavané nasledujúcimi spôsobmi, ktoré Vám, pokiaľ sa rozhodnete pomôcť, ponúkame na uváženie.     

Priamy finančný príspevok v priebehu Vašej návštevy.

Všetko závisí len na Vašom rozhodnutí, príspevok je dobrovoľný. Všetko, čo hodíte na dvore Oázy do kasičky, je použité výlučne na prevádzku našej Oázy a stravu pre tigríky .

Finančný príspevok prostredníctvom Občianskeho združenia.

občianske združenie Oáza sibírskeho tigra., Číslo účtu: IBAN code SK55 0200 0000 0026 9865 2156 Všeobecná úverová banka, a.s., cieľom združenia je pomôcť financovať našu Oázu.  

2% z dane

Vážení návštevníci, toto je jedinečná možnosť ako podporiť tIgríky v Oáze bez vplyvu na Váš osobný rozpočet. Prosím darujte 2% s Vami zaplatených daní pre ďalší rozvoj Oázy Sibírskeho tigra. Príjemcom, ktorý reprezentuje našu oázu je Občianske združenie Oáza sibírskeho tigra, IČO: 42175879.

Registráciu a podrobnejšie údaje si môžete overiť v registri dvepercenta.sk a tiež u Slovenskej Notárskej komory. 

Podanie daňových priznaní zo strany daňovníkov (FO), ktorí podávajú daňové priznanie podanie daňových priznaní právnickými osobami - Vyhlásenie je už súčasťou daňového priznania do 30. apríla 2022. Zasielanie vyhlásení zo strany daňovníkov, za ktorých daňovú povinnosť vyrovná zamestnávateľ (zamestnanec okrem vyhlásenia zasiela aj Potvrdenie o zaplatení dane)


V prípade, že si daňové priznanie spracovávate sami (firemné aj osobné) alebo Váš daňový poradca, vyplníte prijímateľa do : VIII. ODDIEL - VYHLÁSENIE o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby podľa § 50 zákona


Ak Vaše daňové priznanie spracováva zamestnávateľ budete potrebovať tieto dva formuláre.   

     potvrdenie o zaplatení dane 

    vyhlásenie o poukázaní dane 

NOVÉ TLAČIVO


Oáza sibírskeho tigra
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky