Kontakt s našim najmladším tigrom Amurkom je v záujme Vašej bezpečnosti už veľmi obmedzený, fotenie je skôr výnimočné. Nie je to už žiaden malý tigrík a rád prezentuje svoje dokonalé zuby a pazúriky!
Ďakujeme za pochopenie 

Maya, kto by to bol povedal, že jedného dňa Ti budem písať rozlúčku.....🕯

2 % z daní

13.02.2019

Ako podporiť tigríky aj keď nemôžete prísť osobne?

Nový rok

31.12.2018

Všetko dobré do Nového roku 2019 Vám praje Tím Oázy Sibírskeho Tigra Nech Vaše kroky šťastie sprevádza, nech lásku vždy po boku máte a zdravia vždy plný dom. Na každý nový deň sily do boja ako tiger a odvahy akú len lev môže mať !!
Šťastný Nový Rok 2019 🐯

Výzdoba

16.12.2018

Tigríky si príchodom tretej adventnej nedele vyzdobili svoju Oázu, alebo skôr oduševnene pomáhali 🤗 Ešte vydržať posledný týždeň a je to tu 😍!

Amurko

24.06.2018

Ahojte všetci! Chcel by som sa Vám predstaviť. Volám sa Amurko a narodil som sa 23.3.2018 , moja mamina je Luna a ocino Hanny. Všetkým zvedavcom odpoviem na otázky veľmi rád.

Milí priatelia, podporovatelia, návštevníci, dovoľte mi v mene pani majiteľky Yvetky a celého tímu Oázy, všetkých jej pásikavých ale aj nepásikavých obyvateľov poďakovať sa Vám za vašu celoročnú podporu, návštevu, príspevky či chutné dobroty, ktoré ste pre našich zverencov priniesli. Opäť to bol krásny ale i ťažký rok, o niekoho sme prišli, no...

Chceli by sme poďakovať našej bývalej dlhoročnej dobrovoľníčke Žanete Kubánekovej, ktorá je stále, ako sa vraví - "pásik pozitiv" . Vďaka nekonečnej láske k tigríkom a návštevám Oázy, vznikol o nás krásny článok kde zaspomínala na radosti, bežné starosti a prezradila aj zázračné pôsobenie prítomnosti tigrov na ľudí.

naše otváracie hodiny prechádzajú na zvyčajný režim počas roka - Oázu môžete prísť navštíviť počas víkendov, sviatkov a školských prázdnin.

Navštívili ste už Oázu a máte peknú či vtipnú fotku - "selfie" s tigríkmi a chcete byť na našej stránke? Pošlite nám jednu peknú fotku na náš mail oaza.sibirskehotigra.official@gmail.com a vytvorte spolu s nami spomienkový album návštev pre Vás - návštevníkov. Spolu s fotkou do mailu napíšte Vaše krstné meno/ prezývku a dátum návštevy (rok/mesiac)....